Formularz logowania

Wyszukiwanie

Kalendarz

«  Czerwiec 2024  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mini-czat

Statystyki


Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0
Moja witryna
Czwartek, 2024-06-20, 4:15 AM
Witaj Gość
Główna | Rejestracja | Wejdź | RSS

Politbiuro
 vanity


Najwyższy Komisarz

GeneralissimusNajwyższy Komisarz Politbiura Klanu i najbardziej zasłużony ze wszystkich członków. Weteran niezliczonych walk z imperialistyczna zaraza. Pod jego wodzą zastępy Armii Czerwonej Drętwych Lam miażdżą wrogów lamowych.

Dożywotnio sprawujący funkcje Najwyższego Komisarza.


 cenek

 Komisarz
Spraw Wewnętrznych

PułkownikDrugi z ojców założycieli Klanu. Członek Politbiura pełniący funkcję Komisarza spraw Wewnętrznych. Druga najważniejsza osoba w Klanie. Długo przebywał na emigracji starcraftowej by w końcu zrozumieć swój błąd i zostać najzagorzalszym obrońcą Czerwonej Rewolucji.

Wrogowie Lamowi nadal utrzymują, że w wolnym czasie dropuje dragony
Harry

Komisarz
Spraw Zewnętrznych


MajorKomisarz Spraw Zewnętrznych odpowiedzialny za sprawy dyplomatyczne w tym ustalanie terminów spotkań z innymi klanam. Jeden z najwierniejszych Towarzyszy Klanowych zanoszący rewolucję na obszary wschodnich rubieży. Jego zakres odpowiedzialności w Politbiurze do tej pory owiany był ścisła tajemnicą przez co niektórzy zwali go Ryszardem Kaliszem Drętwych Lam.

Jako jedyny do tej pory uczestniczył we wszystkich wojnach Klanowych


 Ligna

 Komisarz
 Spraw Walki z Sabotażem

MajorCzłonek Politbiura Klanu i Komisarz ds. Walki z Kontrrewolucją i Sabotażem. Towarzysz odpowiedzialny za wykrywanie i eliminacje wewnętrznych wrogów klanowych. Wszczęty przez niego Czerwony Terror sprawił, że zaczęto go nazywać krwawym Ligną. Przedstawiciel klasy robotniczej z Zheshova i uczestnik niezliczonych wojen klanowych w szeregach Armii Czerwonej Drętwych Lam.