Formularz logowania

Wyszukiwanie

Kalendarz

«  Lipiec 2024  »
PnWtŚrCzwPtSobNie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Mini-czat

Statystyki


Ogółem online: 1
Gości: 1
Użytkowników: 0
Moja witryna
Poniedziałek, 2024-07-15, 9:24 AM
Witaj Gość
Główna | Rejestracja | Wejdź | RSS

Armia Czerwona Lam
 Redrighthand

 


SierżantZwany czerwonorękim od ilości krwi na jego dłoniach przelanej wśród wrogów lamowych. Największe doświadczenie militarne spowodowało, że pełni funkcje Głównodowodzącego Armią Kopytną Vanityego- korpusem armijnym delegowanym do walk w PLCA. Naczelny strateg i taktyk Armii Czerwonej Drętwych Lam

4LynSierżant


Śląski Towarzysz z zamiłowaniem do gorzelni. Jego agitacja rewolucyjna ogranicza się do jazdy na rolkach i puszczaniu trudnej muzyki przez TS. - Z jego inicjatywy Katowice miały zmienić nazwę na Vanitogród.
FrostuKapral
Frostu - członek Komsomołu Klanu Dretwych Lam. Organizator pierwszego oddzialu pionierskiego na Nowej Hucie i aktywny działacz lokalnych rad lamowych. Za wzór stawia sobie osoby Pawlika Morozowa i Janka Krasickiego.Jego rewolucyjne zaangażowanie ze względu na przykre doświadczenia objawia się w nienawiści do kleru i ich zabaw otrzęsinowych. Zna Klaudka.
 PikawaKapral

Kolejny przedstawiciel Komsomolskiej Młodzieży w Klanie. Szkolony na emigracji wśród imperialistycznej propagandy zdołał zachować trzeźwość umysłu i może mienić się prawdziwym rewolucjonistą. Jego umiejętności w walkach z wrogami lamowymi zjednały mu sympatię Towarzyszy a zaangażowanie w sprawy Klanu sprawiło, że otrzymał przydomek Czerwonego Barona Drętwych Lam.
GooofyKapral

Towarzysz, którego na drogę rewolucji sprowadził Insane i podobnie jak on reprezentuje w Klanie Kolektyw Chłopski. Do jego zadań bojowych należy organizacja transportu ciężarowego i rekomendowanie najlepszych tirówek w Polsce.  Mecenas i wieloletni patron Kobry słynnej częstochowskiej prostytutki - ikony transportu kołowego

ZosasSzeregowy

Pierwszy uczeń Komsomołu im. Vanity’ego Długo oddawał się zajęciom godnym imperialisty by w końcu wrócić na łono rewolucyjnej matki . Do klanu dołączył z frakcji mienszewików w której twardą ręką rządził sam draco
ThorezSzeregowy


Thorez- a właść. Szlomo Goldblaum. Kielecki Żyd i przedstawiciel lokalnej burżuazji. Były właściciel dwóch sklepików o czym wiedzą tylko nieliczni Towarzysze - porzucił lichwiarstwo na rzecz pracy dla dobra kolektywu. Od tej pory jest najzagorzalszym piewcą rewolucji. Wielokrotnie próbował utworzyć rady lamowe w niezamieszkiwanych obszarach górskich.

Noradify
Szeregowy

Tajemniczy mistrz czerwonego marketingu ze śląska. Lubi snuć opowieści o zamierzchłych sukcesach niczym Andrzej Strejlau o swoim remisie z Holandią. Wykazuje zaangażowanie w rozpowszechnianie rewolucji godne najwyższej pochwały. Jak sam twierdzi wielkością swojego pindola mógłby zawstydzić samego Rasputina a może nawet Thoreza.